Marka Tescil Konya , 0 332 323 32 00 , Marka Tescil Konya, Marka Tescili Konya, Konya Marka Tescili, Marka Patent Konya, Patent Tescil Konya, Marka Tescil

Marka Tescil Araştırması

Marka Tescil Araştırması

Tescil başvuruları öncesinde marka tescil araştırması yapmak en önemli aşamadır. Bu aşamada tescile uygunluk durumu sorgulanmaktadır. Fakat tescil edilmek istenen markanın var olup olmamasının yanında tescile uygunluk durumunun detaylı şekilde analize tabii olması gerekmektedir. Marka tescil Konya Sistem Patent ofisimiz gerek marka gerekse patent tescili konusunda sizlere hizmet vermektedir..

Marka tescili ise, biri işleminin ürettiği ürün veya hizmeti rakiplerin ürün veya hizmetlerinden ayırmasını sağlayan her çeşit işaret ya da kelimelerin oluşturduğu bütünlerin kayıt altına alınması işlemidir. Marka tescil ile asıl hedeflenen kanun ile öngörülen korunmaya sahip olunmasıdır

Marka tescili açısından ilk başlat markanın yer aldığı alanda daha önce tescil işleminin yapılmadığı ve kullanıma arz edilmediğini bilmek gerekmektedir. Ve ürün ya da hizmetinizin kendine ait tescil sınıflarına girdiği sorgulanmalıdır.

Marka tescil Araştırması, Konya marka tescil Sistem Patent şirketimizin sorgulama ekranımızdan yapılabilmektedir.

Marka sorgulama yapılması ile birlikte markanın tescile müsaitlik durumu tescil işlemi açısından en önemli süreçtir. Bu işlemin Konya marka tescil firmaları arasında işin profesyoneli Marka Vekili Sistem Patent şirketimizin yetkililerimiz tarafından yapılmasını önermekteyiz.

Aksi takdirde iyi araştırma işleminden geçmeyen müracaatlar yetkili devlet kurumu tarafından ret hükmü alabilir ya da tescil işlemi tamamlanmış diğer marka sahibi firmalar nezdinde itiraz işlemine konu edilebilir.

Patent ise; bir buluşun tescil altına alınması işlemleri bütünüdür. Konya patent ofisi yetkililerimiz danışmanlığında sizlere tescil işlem açısından hizmet vermekteyiz.

Marka Tescil Başvurusu ve marka tescil işlemleri için;

Sistem Patent Konya 0 332 323 32 00 irtibat numarasından bilgi alabilirsiniz.