Marka Tescil Konya , 0 332 323 32 00 , Marka Tescil Konya, Marka Tescili Konya, Konya Marka Tescili, Marka Patent Konya, Patent Tescil Konya, Marka Tescil

Marka Tescil Konya

Konya Marka Tescili
21 Mart 2013
Marka Patent Konya
21 Mart 2013

Marka Tescil Konya

Tasarlanan kelime veya logonun bir mal veya hizmetin üzerinde yer alarak diğer işletmelerinden farklı kılınmasını sağlaması için kayıt altına alınarak korunması işlemdir. Tescil işlemi işletmeler açısından oldukça avantaj sağlayan durumdur. Ülkemizde markaları tescil ettirmek adına marka tescil Konya ofisimiz sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Sizlere adına Türk Patent ve Marka Kurumu tarafına sizlere adına tüm işlemleri yürütecektir.

Markanın tescil edilmesi açısından başvurusu yapılabilmesi için çeşitli detaylar bulunur. Bu detaylar hakkında bilgi sahibi olarak, doğru vakitte müracaat yapılması sonucu hızlandıracaktır. Bunun yanı sıra tescil edilmeyecek bir takım ibarelerde yer almaktadır.

Marka Başvuruları, Konya marka ve patent vekili ofisimiz tarafından Türk Patent ve Marka kuruma nezdine yapılır. Firmamızın tescil hizmetleri kapsamında Online marka başvurusu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Marka sorgulama online hizmetimiz kısa zaman alması bakımından daha çok rağbet görmektedir. İnternet üzerinden yapılan müracaatlar 30 dakika ile 60 dakika içerisinde tamamlanır. Marka tescili açısından Konya marka patent vekili firmamıza müracaat edilmesi tescil açısından en doğru tercih olacaktır.

Marka tescil edilerek korunması için gerekli bir takım durumlar yer almaktadır. Bu hususlar kapsamında marka tescil işlemleri kısa zamanda sonuca bağlanmakta fakat uygunsuz bulunan semboller, işaretler gibi durumlar söz konusu olması durumunda yapılan müracaat geri dönecektir.

Patent ise; Buluşların diğer kişiler tarafından icra edilmesini engellemek amacı tescil edilmesi ve kayıt altına alınması işlemidir. Tescil edilen buluşları patent tescil belgesi ile 20 yıllık koruma hakkı kazanır.

Bir önceki yazımız olan Marka Tescil Konya başlıklı makalemizde Konya Marka Tescil, Marka Tescil Konya ve Marka Tescili Konya hakkında bilgiler verilmektedir.